Гра Stalker 2: Heart of Chornobyl перебуває на завершальних етапах розробки. Як і говорилося в крайніх прогнозах, випуск відбудеться на початку 2024 року.
Про це розповіли PR-менеджер і ком’юніті-менеджер студії GSC Game World Захар Бочаров та Євген Базаров, передає Stalker News UA.
Stalker 2: особливості
Вони зазначили, що система A-Life у грі діятиме в режимі, подібному до попередніх шутерів серії, але з більшим масштабом, оскільки Stalker 2 пропонує безшовний відкритий світ. Бочаров зауважив, що розробників ще мають деяку роботу над цією частиною гри.
Крім того, розробники стикалися з різними викликами, коли перетворювали стару мапу Зони на новий безшовний світ. Вони намагалися оновити старі локації, поєднати їх із новими та додати реалістичними елементи Чорнобильської зони.
Автори гри хочуть створити графіку на високому рівні. Для цього знадобилося використати можливості Unreal Engine 5 та SSD з метою якісної графіки і швидкого завантаження мапи.
Звуковий супровід у шутері буде адаптований під ігрові ситуації та конкретну локацію, а не обмежиться ембієнтом. GSC Game World планує представити більше музики перед та після виходу гри.
Також розробники сказали, що в Зоні з’явиться більше незвичайних явищ та різноманітних артефактів. Геймери будуть свідками нових ефектів і цікавих комбінацій артефактів, які підходитимуть для різних стилів гри.
Значний акцент буде зроблено на розкриття історії та нелінійних елементах, тому під час одного проходження не можна буде побачити все.
Heart of Chornobyl: проблеми при створенні
Під час розробки шутера автори зіткнулися з різними труднощами, включаючи глобальну пандемію та російську агресію проти України. Бочаров сказав, що 2022 рік приділили не самій грі, а порятунку та переміщенню людей, а також пошуку нового способу працювати. Після переїзду в новий офіс розробники шукали нову студію для motion-capture та розробляли нову англійську локалізацію гри.
PR-менеджер додав, що наразі на повну потужність триває робота над підготовкою до релізу. Пізніше буде оголошено конкретну дату випуску гри.
Представники студії висловили подяку фанатам за підтримку протягом усіх цих років і вказали, що Stalker є українською грою, яка розповідає про Україну.
