Компанія Meta випустила новий застосунок Forum. Він побудований навколо груп із Facebook і за своєю логікою дуже нагадує Reddit.
Застосунок Forum
У Meta описують Forum як платформу для дискусій та спілкування у спільнотах за інтересами. Після входу через акаунт Facebook застосунок автоматично підтягує групи користувача, профіль та його активність. Публікації можна робити під нікнеймом.
При цьому самі групи нікуди не переносяться. Вони залишаються частиною Facebook, а всі дописи з Forum синхронізуються зі звичними групами соцмережі.
Головний акцент у новому застосунку зробили саме на обговореннях. У Meta кажуть, що стрічка Forum показує те, що говорять реальні люди, а не лише тренди. Також сервіс запам’ятовує місце, на якому користувач зупинив читання дискусії.
Окрему роль у застосунку відіграє штучний інтелект. У Forum є вкладка “Запитати”, де ШІ збирає відповіді на питання користувача з різних обговорень у групах. Окремо для адміністраторів додали помічника зі штучним інтелектом, який допомагає модерувати контент та керувати спільнотами.
Forum став одним із кількох нових застосунків компанії за останній час. Нещодавно Meta також представила Instants – сервіс для обміну зникаючими фотографіями, який багато в чому нагадує BeReal та Snapchat. Раніше також з’явився застосунок Meta Edits, який порівнювали з CapCut від ByteDance.
