Один допис на dev.ua розстривожив значну частину IT-спільноти українців. У ньому тімлід Євген Туровець розмірковує про страх залишитись без грошей та жити в коробці під мостом. Ця фраза набула резонансу серед багатьох колег та стала приводом поділитися власним досвідом. У статті зібрані історії IT-фахівців, які розповіли, як дитячі травми стали джерелом стимулів, страхів та подеколи зростання.
Особисті свідчення
- Катерина Рибільченко (UI/UX Designer) розповіла про дитинство та складні часи, що сформували у неї страх збідніти. Це стало рушієм до перфекціонізму.
- Тетяна Цикаленко (проектна менеджерка) наголошує, що розвиток можливий завдяки любові та прийняттю, а не через біль.
- Алекс Береза (Engineering Team Leader) зазначає, що травм уникнути повністю неможливо, але вони не мають стати нормою.
- Дмитро Радіонов (спеціаліст з AI локалізації) наголошує, що не кожна життєва ситуація є травмою.
- Паул Савчук (Senior Backend Engineer) розглядає деякі травми, як рушійну силу до змін та позитивного переосмислення.
Виховання без травм: шлях у майбутнє
Сучасні батьки IT-сфери намагаються створити умови, у яких їхні діти будуть рости: в любові, в повазі до себе і до інших. Це не гарантія безтравмового життя, але шлях до більш усвідомленого та стійкого майбутнього в якому, нове покоління зможе дати собі раду.
Видання Українські IT новини ствержує, що дитячі травми не повинні формувати ваше сьогодення, вони не мають керувати вашим життям. Замість того, щоб проживати життя за старим сценарієм, ви можете створити новий.
