Компанія Ubisoft офіційно оголосила про припинення розробки та закриття серверів свого безкоштовного командного шутера XDefiant. Гра, яка стартувала навесні цього року, мала всі шанси стати хітом, однак не змогла втримати увагу гравців.
Початок та кінець XDefiant
Запуск XDefiant супроводжувався великим інтересом. За перші два тижні гру завантажили понад 10 мільйонів гравців. Компанія Ubisoft навіть зазначала, що проект перевершив очікування за кількістю нових користувачів і доходів. Закрита бета-версія минулого року залучила понад 1 мільйон гравців, що додатково підсилило впевненість розробників в успіху.
Однак з часом популярність почала стрімко знижуватись. Восени Insider Gaming повідомила, що кількість одночасних гравців на всіх платформах впала нижче 20 тисяч, що є серйозною проблемою для багатокористувацької гри.
Ubisoft оголосила, що гра XDefiant залишатиметься доступною для тих, хто приєднався до 3 грудня 2024 року. Усі функції, включно з прогресом, подіями, нагородами та досягненнями, будуть доступні до 3 червня 2025 року, після чого сервери буде остаточно відключено.
Незважаючи на закриття, Ubisoft планує випустити весь запланований контент 3-го сезону. Також компанія повертає кошти гравцям, які придбали Ultimate Founders Pack, а також тим, хто купував внутрішньоігрову валюту чи DLC протягом останнього місяця.
