Із 13 листопада власники PlayStation більше не зможуть завантажувати відео чи скриншоти одразу на платформу X (раніше – Twitter). Про це пише Collider.
Зазначається, що Sony вирішила офіційно припинити інтеграцію з соцмережею на консолях PlayStation 4 і PlayStation 5. Компанія поки що не повідомила причину свого рішення.
Інтеграція з X була у всіх трьох основних консолей, адже це спосіб легко ділитися ігровим процесом.
Тепер Sony пропонує інші методи обміну медіафайлами на PS4 та PS5, включаючи використання програми PlayStation, однак це більш складний процес, ніж був.
При цьому Sony – вже не перша компанія, яка припинила співпрацю з X. Microsoft також відмовилася від інтеграції з соцмережею на своїх консолях Xbox на початку цього року.
Це сталося переважно через купівлю Twitter бізнесменом Ілоном Маском, який вніс у соцмережу низку радикальних змін. Серед іншого була зміна структури ціноутворення API, продовження використання якого коштувало б 40 000 доларів на місяць для компанії розміру Microsoft.
Можливо, рішення Sony також пов’язано з цим. Хоча Nintendo ще не припинила інтеграцію на своїй консолі Switch.
