Компанія Samsung випустила новий вигнутий монітор – Odyssey OLED G9 (S49CG932SC). Він отримав 49-дюймовий подвійний OLED-екран із роздільною здатністю 2K, пише IT Home.
Екран має співвідношення сторін 32:9, кривизну 1800R та 5120×1440 пікселів роздільної здатності. Частота оновлення зображення становить 240 Гц, час відгуку дорівнює 0,03 мс, колірна гама DCI-P3 досягає 99%, а пікова яскравість дорівнює 1000 кд/кв.м.
Монітор отримав вбудовані подвійні стереодинаміки, підтримує функції розділення екрану та режим “картинка в картинці”, оснащений HDMI 2.1, DP 1.4, повнофункціональним інтерфейсом USB-C та ергономічною основою.
У новинці використовується система Tizen. А технологія QLED Quantum Dot забезпечує коефіцієнт контрастності 1000000:1. При цьому 10-бітна матриця відображає 99% колірного простору DCI-P3. Крім того, заявлена підтримка AMD FreeSync Premium.
У травні поточного року Samsung випустила монітор Odyssey OLED G9 (S49CG954SC). Його також оснастили 49-дюймовим подвійним OLED-екраном із роздільною здатністю 2K та частотою 240 Гц. Однак той пристрій коштував 2200 доларів, тоді як новий монітор обійдеться в 1235 доларів.
