Українська студія Stellarium.gaming випустила перший трейлер гри про Голодомор, яка називається Famine Way (“Голодний шлях”). Представлення відео, котре зʼявилося на YouTube-каналі розробників присвятили 90-м роковинам геноциду.
Dev.ua зазначає, що дії 2D-гри з авторським мальованим стилем відбуваються під час Голодомору 32-33 років XX сторіччя. Суть полягає в тому, щоб допомогти дівчинці Олені та її супутнику-лелеці знайти рідних.
Відео показало візуальний стиль, анімацію та частини процесу гри.
Раніше автори гри створили її сторінку на платформі Steam. За включення “Голодного шляху” до списку бажаних ігор до моменту виходу, розробники запалюють свічку, щоб вшанувати жертв Голодомору.
Крім того, студія запропонувала українцям долучитися до створення Famine Way. Команда збирає історії людей, які пережили Голодомор, і закликає поділитися досвідом родичів, котрі стали свідками трагедії.
Розповіді зʼявлятимуться між епізодами “Голодного шляху” або в інтерактивних титрах, які зʼявляться в документальному форматі наприкінці гри.
