Міністерство цифрової трансформації оголосило набір українських стартапів, які представлять нашу державу на міжнародній технологічній конференції The Next Web, що відбудеться 19–20 червня в Амстердамі.
Про це відомство повідомило на своїй офіційній сторінці.
Цього року українську стартап-екосистему представить делегація, до складу якої увійдуть вісім інноваційних проєктів. Для участі Мінцифри шукає стартапи та скейлапи, що відповідають таким умовам:
- Фінансування: від самостійного фінансування (bootstrapped) до раунду Series C;
- Рік заснування: 2018–2024 для стартапів і 2014–2021 для скейлапів;
- Штат: до 100 співробітників у стартапів і до 200 у скейлапів;
- Продукт: інноваційне програмне або апаратне рішення на основі технологій, розроблених в Україні.
Скейлапами вважаються компанії, що демонструють стабільне зростання понад 20% за обсягами доходу чи кількістю працівників протягом трьох останніх років, мають прибуткову та масштабовану бізнес-модель.
Подати заявку можна до 30 квітня. Усі подробиці та аплікаційну форму можна знайти за посиланням, яке надала пресслужба міністерства.
