Студія Evil Empire, відома за роботою над розширеннями до культової гри Dead Cells, готується до випуску своєї нової гри – роглайт-екшен під назвою The Rogue Prince of Persia.
За інформацією від інсайдера Тома Хендерсона, гра буде представлена під час інді-презентації The Triple-I Initiative 10 квітня та вийде у ранній доступ на платформі Steam 14 травня.
За словами Хендерсона, The Rogue Prince of Persia буде отримувати регулярні безкоштовні оновлення та розвиватиметься відповідно до відгуків гравців. Цей реліз примітний тим, що це перший випадок, коли гра у серії Prince of Persia випускається безпосередньо на платформі Steam з 2019 року.
Подія The Triple-I Initiative обіцяє 30 великих анонсів від визнаних інді-студій, серед яких Mega Crit (розробники Slay the Spire) та Red Hook (Darkest Dungeon II).
