Генеральний партнер кіберспортивної організації NAVI, Red Bull, повідомив про запуск нового турніру Red Bull ClassiCS з Counter-Strike. Головною особливістю змагання стане незвичний маппул із класичних карт, а переможці отримають можливість провести два дні на буткемпі NAVI.
Турнір Red Bull ClassiCS
Організацією турніру займається також Федерація кіберспорту України. Вирішальні матчі прийматиме Міжнародний виставковий центр у межах фестивалю FANCON.
Red Bull ClassiCS стартує з двох відкритих онлайн-кваліфікацій на платформі Challenger Mode. Обидва відбори проходитимуть у форматі Double Elimination. На ранніх етапах команди гратимуть матчі BO1, тоді як фінали верхньої та нижньої сіток проведуть у форматі BO3. Із кожної кваліфікації до наступної стадії потраплять по дві найсильніші команди.
Перший кваліфікаційний етап відбудеться 23-24 травня 2026 року, а другий – 30-31 травня. Обидва стартуватимуть о 12:00. LAN-фінал Red Bull ClassiCS пройде 6-7 червня у Києві.
Окрему увагу організатори приділили вибору карт. Турнірний маппул включатиме як сучасні, так і культові локації гри Counter-Strike: Counter-Strike Aztec, Tuscan, Cache, Cobblestone, Dust2, Anubis та Vertigo. Частина цих карт давно зникла з професійної сцени, тому турнір робить ставку не лише на конкуренцію, а й на ностальгію для гравців та глядачів.
Призовий фонд також включає техніку від бренду Logitech G. Чемпіони отримають 80 тисяч гривень на команду та клавіатури Logitech G PRO X TKL Rapid, срібні призери – 60 тисяч гривень і мишки Logitech G PRO X Superlight 2, а команда, що посяде третє місце, заробить 40 тисяч гривень і килимки NAVI Crosshair.
Для глядачів, які не зможуть відвідати фінал у Києві, організатори обіцяють повну онлайн-трансляцію всіх матчів.
