Мільярдер та власник платформи X (раніше Twitter) Ілон Маск підтвердив плани щодо впровадження монетизації відеоконтенту у своїй соціальній мережі.
Відповідне повідомлення з підтвердженням Маск опублікував у соцмережі.
Декілька користувачів мережі вважають, що це створить конкурентне середовище для YouTube та розширить можливості для контентмейкерів.

Інформацію про розвиток нової функції Маск оприлюднив, відповідаючи на публікацію в X, де користувачі висловили побажання, щоб платформа пропонувала альтернативу хостингам, які обмежують вміст. Прихильники цієї ідеї впевнені, що соцмережа X під керівництвом Маска може стати місцем, де можна розміщувати різноманітні відео без побоювання, що їх видалять.
Автори одного з акаунтів X зазначили:
“Нам потрібна відеоплатформа X, яка, на відміну від YouTube, не буде піддаватися зовнішньому тиску для блокування незалежних голосів, що можуть поставити під сумнів дії влади“.
Маск не уточнив, на якому етапі перебуває проєкт та не надав жодних строків щодо запуску монетизації. Деякі коментатори навіть запропонували йому придбати канадський відеохостинг Rumble, який щомісяця має аудиторію близько 32 мільйонів користувачів.
