Колишній CEO BitMEX Артур Хейз прогнозує, що криптовалютний ринок досягне свого піку у березні 2025 року, після чого розпочнеться значна корекція.
Про це повідомляє Crypto Trader Digest.
Його аналіз базується на вивченні динаміки ліквідності долара США та її впливу на фінансові ринки, включно з криптовалютами.
Основними показниками, на які Хейз звертає увагу, є резервний репозиторій Федеральної резервної системи США (RRP) та Загальний рахунок скарбниці (TGA). Він зазначає, що зниження рівня RRP корелює зі зростанням ціни на криптовалюту біткоїн BTC $95,741.60, починаючи з третього кварталу 2022 року, що свідчить про збільшення ринкової ліквідності. На думку Хейза, скорочення залишків на рахунку TGA через припинення випуску боргових зобов’язань США може створити короткостроковий сплеск ліквідності, який позитивно вплине на ринок.
Проте, експерт попереджає, що на ринок також можуть вплинути зовнішні макроекономічні чинники. Серед них — політичні та економічні рішення Китаю, політика Банку Японії, а також потенційні зміни, пов’язані з адміністрацією Дональда Трампа, которго нещодавно знову обрали президентом США. Незважаючи на ці ризики, Хейз демонструє впевненість, інвестуючи у високоризикові проєкти децентралізованої науки (DeSci), використовуючи переваги нинішньої ліквідності.
Аналітики платформи CryptoQuant також вважають, що ринок перебуває на завершальних стадіях поточного циклу зростання, і передбачають, що пік може бути досягнутий у першому або другому кварталі 2025 року. Однак вони закликають інвесторів бути обережними, враховуючи ймовірність завершення цього циклу.
Хейз радить інвесторам планувати вихід з активів у кінці першого кварталу 2025 року, щоб уникнути значних втрат, які можуть виникнути через неминучу корекцію ринку.
