Компанія Apple впроваджує виправлення безпеки, вилучаючи можливість злам смартфона запитаннями через безпровідний пристрій Flipper Zero.
Про це повідомляє 9to5Mac.
Виправлення не було офіційно оголошено Apple, але згідно із звітами видань журналістів, у версії iOS 17.2 помилка, що викликала збої через Flipper Zero, більше не виявляється.
Хакерський пристрій Flipper Zero зламував iPhone, викликаючи спливаючі вікна, які не лише заважали користувачам, але й приводили до зависання та відключення пристрою.
За допомогою сторонньої прошивки, Flipper Xtreme, гаджет відправляв запити на підключення до всіх iPhone в радіусі дії Bluetooth.
До виходу iOS 17.2 єдиним способом захистити себе було повне відключення Bluetooth на iPhone. Однак оновлення вирішило проблему, зменшивши кількість спливаючих вікон під час атаки. Власникам iPhone рекомендується провести оновлення, щоб уникнути можливих проблем.
