Згідно з останніми звітами, компанія Apple витратила понад 2,3 ТВт∙год електроенергії на живлення своїх дата-центрів у 2023 році. Компанія заявила, що це споживання повністю компенсується покупкою PPA-сертифікатів, що вказує на зростання її зусиль у зменшенні вуглецевого відбитку.
За даними Environmental Progress Report, найбільшим споживачем електроенергії серед об’єктів Apple став кампус у Месі (штат Арізона), де 82% електрики походило від сонячної енергії. Слідом за ним ідуть дата-центри в Мейдені (Північна Кароліна), Ріно (Невада), Прайнвіллі (Орегон) та інших місцях, які також активно використовують відновлювальні джерела енергії.
Крім того, компанія також використовує колокейшн-потужності, що стає все більш енергоефективними: вперше в історії їхнє енергоспоживання знизилось з 487,9 ГВт у 2022 році до 387 ГВт у 2023 році, що вказує на тенденцію до оптимізації та впровадження відновлювальних джерел енергії.
Незважаючи на відсутність даних щодо використання хмарних послуг у звітах, вважається, що Apple продовжує активно використовувати послуги провайдерів хмарних послуг, таких як Google Cloud і AWS, з метою розширення своєї інфраструктури та розробки нових проєктів.
