Компанія Apple все-таки не збирається відмовлятися від розробки власного модему 5G. Такий висновок можна зробити з інтерв’ю зі старшим віцепрезидентом компанії з апаратних технологій Джонні Сроуджем, пише Wccftech.
Журналістка CNBC попросила його прокоментувати чутки про припинення розробки модему. Сроудж не розповів нічого конкретного, але заявив, що Apple зацікавлена у власному модемі і має команди, які дозволяють реалізувати цей проєкт.
Тому ймовірно, що купертинський гігант не збирається згортати розробку. Водночас можливо, що на момент запису інтерв’ю компанія просто не готова була говорити про закриття проєкту.
Раніше MacRumors повідомило, що Apple, можливо, припинить спроби створити свій модем 5G.
Компанія купила відповідний бізнес Intel ще у 2019 році й кілька років працює над власним чипом, але постійно переносить плани щодо випуску продукту.
Початкові наміри створити модем до 2023 року не були реалізовані, а потім з’явилися дані про те, що Apple перенесла вихід першого смартфона з 5G власного виробництва спочатку на 2024 рік, а потім – на 2025-й або 2026-й. Інсайдери вказували, що розробка компанії страждає від цілої низки технологічних проблем, включаючи перегрів та низьку продуктивність.
