Із масштабного витоку внутрішніх документів студії Insomniac Games стало відомо, що Sony планує випустити ПК-порт Marvel’s Spider-Man 2. Тепер кадри ранньої збірки, які зʼявилися в мережі, підтверджують плани розробників, пише Wccftech.
У файлах, які втекли, виявився тестовий ПК-білд гри. Оскільки йдеться про дебаг-збірку, опубліковані скриншоти не відображають фінальну якість продукту.



Наразі ані Insomniac Games, ані Sony офіційно не анонсували ПК-порт Marvel’s Spider-Man 2. У витоку даних сказано, що його розробка повинна завершитися до кінця 2024 фінансового року, кінець якого в Японії припаде на березень 2025-го.
Згідно з оприлюдненою інформацією, перенесення гри на ПК коштуватиме розробникам 4,6 млн доларів. При цьому на випуск компʼютерної версії першої частини Marvel’s Spider-Man було витрачено 2,3 млн доларів.
Insomniac Games стала об’єктом атаки програм-вимагачів майже два тижні тому. Хакерам із групи Rhysida вдалося отримати величезну кількість даних (близько 1,67 ТБ). Вони хотіли, щоб студія заплатила 2 млн доларів у біткоїнах, однак студія відмовилася, після чого й почалися витоки.
