У світі технологій настає ера OLED-дисплеїв, і компанія Apple вирішила не відставати. Після успішного впровадження цієї технології в старших моделях iPhone, тепер великий крок вперед: старші версії iPad також перейдуть на OLED-панелі вже в наступному році.
Про це пише Nikkei Asia.
Ноутбуки MacBook також вже перебувають у розробці з погляду використання OLED-дисплеїв. Хоча їхній вихід на ринок планується лише в другій половині 2025 року.
Інша цікава інновація, яку розглядає Apple, – це можливість випуску планшета з гнучким OLED-дисплеєм. Хоча цей проект ще не має конкретного терміну реалізації.
Слід відзначити, що Huawei вже успішно впроваджує OLED-дисплеї у свої планшети, але Apple, яка має частку ринку у розмірі 37,4%, може внести значний внесок у поширення цієї технології в галузі.
За оцінками аналітиків, до другого кварталу наступного року планшети з OLED-дисплеями можуть займати до 15% ринку.
У виробництві OLED-панелей з гідністю конкурують південнокорейські компанії Samsung Display і LG Display, а також китайська BOE Technology.
Остання, яка вже постачає свою продукцію для iPhone, планує вкласти понад $8,65 млрд у нове виробництво OLED-панелей до кінця 2025 року.
