Huawei анонсувала будівництво фабрики мережевого обладнання у Франції

Компанія Huawei планує відновити свою присутність у Європі, розпочавши будівництво фабрики мережевого обладнання у Франції. 

За інформацією від Reuters, підприємство має бути зведене та введене в експлуатацію до 2025 року.

У 2019 році Huawei зіткнувся з обмеженнями, накладеними американською владою, що призвело до втрати можливості випускати смартфони та постачати обладнання для мереж 5G у деякі союзницькі країни США

Незважаючи на це, китайська компанія прагне відновити своє партнерство у Європі, починаючи зі спорудження фабрики у Франції.

Початково заплановане на 2020 рік, будівництво було затримане через геополітичні труднощі та пандемію. За оновленим планом, Huawei планує витратити не менше 200 млн євро на підприємство поблизу міста Страсбург.

Європейські країни встановили заборони на використання обладнання Huawei у мережах 5G, посилаючись на проблеми з інформаційною безпекою. 

Однак після візиту китайської делегації до Франції цього літа деякі міста вирішили продовжити ліцензії для операторів, які використовують обладнання Huawei.

Читайте далі

Як штучний інтелект трансформує український бізнес у 2026 році

У 2026 році штучний інтелект остаточно перейшов зі статусу...

Тенденції розвитку українського IT-аутсорсингу на тлі глобальних змін ринку

Українська індустрія IT-аутсорсингу продовжує адаптуватися до трансформацій світового технологічного...

У чіпах Apple знайшли вразливість, яка небезпечна для старих iPhone

У процесорах Apple для iPhone виявили вразливість, яка зачіпає низку старіших пристроїв і може бути використана для обходу систем захисту.

OpenAI запускає програму для виправлення вразливостей у відкритому коді

Компанія OpenAI запускає програму, яка допоможе розробникам відкритого ПЗ швидше знаходити та виправляти помилки безпеки.

Imec показала нові рішення для пам’яті ШІ

Бельгійський дослідницький центр Imec представив дві нові розробки у сфері пам’яті для комп’ютерів та систем штучного інтелекту.