Український уряд ухвалив постанову, якою дав старт для запуску електронних посвідчень та інших послуг на платформі “Дія”. Про це повідомив очільник Мінцифри Михайло Федоров.
Відповідний документ дає можливість реалізувати сервіс “Дія.Офіс”, метою якого називають підвищення ефективності роботи державного апарату за допомогою цифрових інструментів.
Співробітники державних установ зможуть:
- отримати електронний документ із інформацією про їхню посаду;
- вивчати думку колег щодо певних питань за допомогою опитувань;
- застосовувати різноманітні сервіси, спрямовані на кращу взаємодію між людьми;
- виконувати вхід на корпоративні ресурси, користуючись “Дія.Підписом”.
Також передбачається, що користувачі “Дія.Офісу” матимуть можливість подивитися дані про структуру державних органів та осіб, відповідальних за конкретні напрями. Це має сприяти більшій прозорості роботи чиновників.
Надалі в сервісі хочуть розмістити інформацію щодо цілей кожного міністерства та Кабінету міністрів загалом.
Крім того, в планах Мінцифри є створення платформи, в якій будуть опубліковані дані про ефективність та ключові результати кожного чиновника. Завдяки цьому людям хочуть дати можливість оцінити якість роботи посадовців та потребу в поставлених завданнях.
Гроші для створення проєкту не будуть виділятися з українського бюджету. Розробку підтримують міжнародні організації та уряди країн-партнерок.
