Apple розпочала тестування інтеграції супутникового зв’язку Starlink на iPhone у партнерстві зі SpaceX та T-Mobile.
Про це повідомляє Bloomberg.
27 січня компанія випустила оновлення iOS 18.3, яке містить бета-версію нової функції. Наразі її випробовує обмежена група користувачів.
Вибрані учасники тестування отримали сповіщення від T-Mobile із детальними інструкціями:
“Ви приєдналися до бета-програми T-Mobile Starlink. Відтепер можете залишатися на зв’язку через супутник, навіть у віддалених куточках світу. Щоб активувати функцію, оновіть свій пристрій до iOS 18.3“.
Система автоматично перемикається на супутниковий зв’язок, коли смартфон втрачає сигнал мобільної мережі. Поки що передача даних обмежується лише текстовими повідомленнями — голосові дзвінки та мобільний інтернет недоступні, якщо є доступ до стандартного покриття.
У перспективі SpaceX і T-Mobile планують значно розширити можливості цієї технології, що дозволить користувачам iPhone не тільки надсилати повідомлення, а й здійснювати дзвінки та користуватися мобільним інтернетом через супутник.
