Після скандалу зі спробами фальсифікації історії на користь расової інклюзивності через чат-бот Google Gemini, засновник компаній Tesla та SpaceX, Ілон Маск, заявив про свої плани створення нового поштового сервісу під назвою XMail.
На хвилі чуток щодо закриття Gmail, Маск підтвердив звернення одного зі співробітників соцмережі X щодо запуску XMail. Інтерес до нового сервісу висловив інженер з безпеки соцмережі, Нейт МакГрейді, питаючи, коли він буде готовий.
Маск відповів лише одним коротким фразою: “Він вийде”.
Незважаючи на те, що популярність Gmail надто велика для очікування великого попиту на новий сервіс, Маск може намагатися привернути користувачів Google, особливо з урахуванням того, що пошуковий гігант іноді закриває свої сервіси.
Зазначимо, що цей анонс Маска стався в контексті його розкритикування Google Gemini, чат-бота, що потрапив у скандал з фальсифікацією історії.
