Уряд Сполучених Штатів взявся за контроль за споживанням електроенергії майнерами криптовалют в рамках екстреної програми.
Упродовж наступних шести місяців Управління енергетичної інформації (EIA) при міністерстві енергетики США здійснить збір та аналіз даних про використання енергоресурсів компаніями, що займаються видобутком криптовалют.
Погіршення теплопостачання, ймовірно пов’язане із стрімким зростанням вартості біткоїну, спонукало уряд до термінових дій. Майнінг біткоїну та інших криптовалют, які працюють за моделлю Proof-of-Work, відомий своїм високим енергоспоживанням.
Ситуація ускладнюється різким похолоданням, що призвело до збільшення попиту на електроенергію.
Оцінки компанії Digiconimist показують, що мережа біткоїну споживає рекордних 138 ТВт·год на рік, і це число може тільки зростати. За високого споживання електроенергії виникає необхідність великої кількості води для охолодження.
У наступний тиждень EIA почне опитування 82 майнінгових компаній у США, які повинні розкрити деталі свого енергоспоживання.
Уряд заявив, що наразі немає планів вживати адміністративні заходи, але планує отримати докладну картину про майнерів, їхнє енергоспоживання, джерела енергії та регіони, де вони зосереджені.
EIA оцінює, що на видобуток криптовалюти припадає від 0,6 до 2,3% всього споживання енергії в США.
